fbpx
 
 
 
 

O Nas

seperator

Vertigo Jazz Club & Restaurant jest domem muzyki. Miejscem, w którym jej miłośnicy czują się jak u siebie. Nasz klub – jedyny taki we Wrocławiu i w całym regionie, elegancki, przytulny i otwarty dla wszystkich – został przygotowany ze starannością i myślą o każdym szczególe. Vertigo Jazz ma kojarzyć się z tym, co w Jazzie, w sztuce, w życiu najlepsze. Właśnie temu służą koncerty i wystawy, organizowane pod szyldem naszego klubu. Zawróćmy sobie w głowie.
Let’s get Vertigo!

services

Niesamowity lokal

Klub i restauracja Vertigo powstała w 2015 roku z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo. Wystrój lokalu nawiązuje do tradycji najlepszych nowojorskich klubów jazzowych. Lokalizacja w centrum Wrocławia, przy jednej z głównych ulic prowadzących na wrocławski rynek pozwala trafić do nas bez najmniejszego o problemu.

services

Muzyka w Vertigo

W lokalu specjalnie dla Państwa prawie każdego dnia organizowane są koncerty jazzowe i nie tylko. Każdy znajdzie wśród nich propozycje dla siebie. Nasz lokal został stworzony w taki sposób, aby odbiór muzyki był w nim jak najlepszy.

services

Oferta barowa i restauracyjna

Nasza obsługa to jedni z najlepszych barmanów, kucharzy i kelnerek we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa przygotowują każdego dnia autorskie drinki i potrawy, stworzone w harmonii z muzycznym duchem naszego lokalu

Nadchodzące Wydarzenia

seperator

Vertigo Jazz Club & Restaurant to miejsce gdzie prawie każdego dnia można usłyszeć muzykę na żywo. Staramy się, aby program artystyczny spełniał oczekiwania wszystkich – od zatwardziałych fanów jazzu, po osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z tym najpiękniejszym gatunkiem muzycznym. Występują u nas artyści reprezentujący wrocławską scenę jazzową, zapraszamy również gości z całej Polski, a także gwiazdy światowego formatu z poza granic naszego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z programem artystycznym Vertigo na nadchodzący miesiąc
(poniżej oraz do pobrania w formacie jpg), śledzenie naszych wydarzeń na portalu facebook.

Muzyka na żywo

Prawie każdego dnia koncert w wykonaniu zaproszonych artystów.

Świetne warunki akustyczne

Specjalne ekofony wbudowane w ściany lokalu, aby muzyka w Vertigo zawsze brzmiała doskonale.

Doskonałe nagłośnienie

Profesjonalny system nagłośnieniowy, obsługiwany przez naszego akustyka.

Zróżnicowany repertuar

Artyści jazzowi i nie tylko reprezentujący zróżnicowany repertuar.

Filtry

pon.

wt.

śr.

czw.

pt.

sob.

niedz.

-

-

-

-

-

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

21wrz(wrz 21)19:002202:00Vertigo Saturday Night Presents: Pet Cafe / Piano Bar w Vertigo19:00 (21) - 02:00 (22) Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

22wrz14:0016:00Dzieciaki w Vertigo - Alicja Janosz Dzieciom vol. 714:00 - 16:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

22wrz20:0023:00Vertigo Premiere: Natalia Szczypuła - Koncert Autorski20:00 - 23:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

Program muzyczny Vertigo

Przygotowane autorskie drinki
0
seperator
Godziny muzyki na żywo
0
seperator
Zgubione ustniki saksofonu
0
seperator
Połamane pałeczki perkusistów
0
seperator

Zarezerwuj stolik

seperator

Szanowni Państwo, Zachęcamy do rezerwowania stolików w naszym lokalu. Stoliki w Vertigo można rezerwować na każdy dzień w którym lokal jest czynny. Rezerwacje stolików przyjmowane są do godziny 21:00. Rezerwacje na występy teatru improwizacji Improkracja oraz Stand-upy przyjmujemy jedynie z zakupionym biletem. W piątki i soboty, rezerwacje są płatne – 10 zł od osoby i przyjmowane są do godziny 20:00. Płatne rezerwacje obowiązują również w czwartki i niedziele, oraz na wybrane wydarzenia w klubie. Opłata rezerwacyjna powinna zostać opłacona w ciągu 3 godzin od złożenia rezerwacji. W razie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rezerwacji. Na miejscu oprócz przygotowanego stolika czekać na Państwa będzie powitalny drink.

SYSTEM REZERWACJI

W przypadku dodatkowych pytań lub problemów z rezerwacją prosimy o kontakt drogą mailową: rezerwacje@vertigojazz.pl
lub telefonicznie w godzinach otwarcia lokalu: 71 335 21 29.

W przypadku dużych grup (powyżej 10 osób) prosimy o kontakt z naszym managerem pod adresem: k.wojdyla@vertigojazz.pl.

Opinie

seperator
  • Bardzo klimatyczne miejsce. Plus za liczne koncerty i dobrą muzykę. Duży wybór zarówno w menu dań jak i alkoholi. Miła i profesjonalna obsługa.

    Daria,

  • Świetna muzyka, dobra kuchnia, szeroka paleta trunków (jest nawet Calvados), elegancki, ale niewymuszony wystrój i przede wszystkim lokal zachowuje atrakcyjność nawet przy wysokiej frekwencji. Szczerze polecam.

    Piotr,

  • Wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Jeżeli lubicie dobre jedzenie, Jazz, Swing, ... na żywo, to VertigoJazzClub jest jedynym takim miejscem, gdzie jest to wszystko :) Polecam.

    Michał,

Szanowni Państwo, jeżeli chcecie być na bieżąco informowani o wydarzeniach w naszym klubie, otrzymywać program artystyczny oraz oferty specjalne – zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera.

X