kwiecień, 2017

24kwi20:0022:00Borkowski/Gadowski/Stramik/Zalewski: Kryształowe Noce - stand-up20:00 - 22:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

Detale

Bilety 25/30 – przedsprzedaż/dzień wydarzenia

Dostępne ONLINE (miejsca nienumerowane)
http://tubilety.pl/wydarzenia/koncerty/wroclaw,vertigo-jazz-club-restaurant,olawska-13/873,borkowski-gadowski-stramik-zalewski-krysztalowe-noce-stand-up-wroclaw

———————————

“Kryształowe Noce”

Największym wrogiem komedii jest czas, bądźmy szczerzy – ciężko znaleźć coś bardziej ulotnego niż żart. Dlatego chcemy zamknąć pewien nastrój ducha, który towarzyszył nam podczas tworzenia tekstów w jeden wieczór komediowy. Łączy nas nerwowe oczekiwanie nocy i jej tajemnic, niechęć do wstawania rano i okrzepłych norm oraz poruszanie się tuż pod powierzchnią głównego nurtu. Zamierzamy więc ująć w formie kryształowych wielokątów nasze nastawienie do stand-upu z konkretnej chwili, krótkiego tygodnia kwietnia 2017 roku.

Bez powtarzania, jeden złoty strzał, świecący w mroku.
Rozpuścić go, dobrze się bawić i pójść do domu rozmasować obolałe nogi. Położyć na półce i wspominać jego kwaśny smak. Na taką krótką podróż zapraszamy.

Poczynią to w parach Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski oraz Darek Gadowski i Jacek Stramik.

Formuła nie mogła by być prostsza: najpierw jedna dwójka prowadzi, a druga występuje indywidualne. Po przerwie zmiana. Tyle.

A kim są uczestnicy Kryształowych Nocy?

BARTOSZ ZALEWSKI – Prosto z Wrocławia, fan brudnych rytmów i tańców, nosi okulary nocą. Uczestnik roastów, imprez, bachanaliów, po zmroku boi się tylko nietoperzy.
DAREK GADOWSKI – Rodem z Koszalina, zwiedził świat za pomocą Deloreana. Jego nawyki to spiritus movens całej tej zabawy, czy tego chce czy nie.
JASIEK BORKOWSKI – Dres by zabić, lecz ocean empatii. W życiu spróbował wszystkiego prócz spokoju, ale to właśnie za myśl niespokojną go kochamy.
JACEK STRAMIK – Dybuk nawiedzający sceny komediowe, mędrzec z Olejówka. Jeżeli w piekle nie można palić, będzie przemycał fajki w grzechach.

Wydarzenie jest jednorazowe i zdecydowanie dla widzów dorosłych.

———————————

Więcej

Data i Godzina

pon., 24 kwi 2017 20:00:00 - pon., 24 kwi 2017 22:00:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13 Wroclaw 53-125

You must be logged in to post a comment.

X