listopad, 2017

07lis20:0023:00Improkracja feat. Konrad Imiela20:00 - 23:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant

Detale

Zagramy wspólny spektakl z Konradem Imielą! Aktorem i dyrektorem Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu!

Tej jesieni zapraszamy Was na premierowy cykl. Na scenie zagramy z niezwykłymi artystami, których twórczość stanie się inspiracją dla całego spektaklu. Będziecie mogli zobaczyć jak Improkracja dzięki swoim gościom zmierzy w nieodkryte rejony komedii improwizowanej. Wspólny spektakl pozwoli też poznać nieznane dotąd oblicza naszych gości, a zarazem zobaczyć to, za co lubicie ich najbardziej.

Pierwszy spektakl z serii „Improkracja feat.” z Natalią Grosiak cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wieczór, w którym połączyliśmy piękny głos wokalistki Mikromusic oraz komedię improwizowaną był niezapomnianym przeżyciem.

Drugim gościem będzie Konrad Imiela- aktor i dyrektor Teatru Muzycznego CAPITOL. Wieloletni dyrektor Przeglądu Piosenki Aktorskiej, współtwórca Formacji Chłopięcej „Legitymacje”, kompozytor i
autor piosenek. Wielkie doświadczenie i niesamowite utwory Konrada Imieli będą inspiracją dla Improkracji do zaimprowizowania scen. Spektakl, w którym zagra z nami Konrad Imiela inspirowany będzie formatem Armando.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat Konrad Imiela
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 7.11 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 20 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

…………………………………………………….
Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Więcej

Data i Godzina

wt., 07 lis 2017 20:00:00 - wt., 07 lis 2017 23:00:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

You must be logged in to post a comment.

X