styczeń, 2017

22sty19:3023:00Kamil Abt i Anna Rejda Interpretacja Chopina na Jazzowo19:30 - 23:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

Detale

Na scenie Vertigo zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina.

Chopin na dobranoc.
Po jazzowej podróży polsko – amerykańskiego składu festiwalowej publiczności zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina.
Projekt duetu inspirowany jest zwiewnymi,wzruszającymi melodiami i niezwykłym kolorem harmonii w utworach F.Chopina. Muzycy ukazują wyjątkowość kompozycji Chopina w oparciu o pryzmat własnej wrażliwości i wyobraźni.
Do utworów instrumentalnych dodane są autorskie teksty malujące czasem zabawne, a innym razem pełne egzystencjonalnej zadumy historie. Utwory oprócz zmian w aranżacji, wzbogacone są również spontanicznie utkanymi i pełnymi emocji improwizacjami, czy muzycznymi niedopowiedzeniami, gdzie zostawiona jest przestrzeń dla wyobraźni słuchacza.
Projekt ten to wędrówka przez słowiański krajobraz złożony z przejmujących dźwięków pełnych kontrastów rytmiczno-harmonicznych, gdzie gitara i wokal wychodzą poza konwencjonalnie narzucone im ramy. Interpretacje duetu odwodzą słuchacza od percepcyjnych nawyków do których przyzwyczaiła ich klasyka i porywają go w podróż pełną niespodzianek

Więcej

Data i Godzina

niedz., 22 sty 2017 19:30:00 - niedz., 22 sty 2017 23:00:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13 Wroclaw 53-125

You must be logged in to post a comment.

X