listopad, 2017

20lis20:3022:30Krzysztof Jahns "A Nie Mówiłem" Wrocław20:30 - 22:30 Vertigo Jazz Club & Restaurant

Detale

Zapraszamy serdecznie na wieczór pełen pozytywnej energii w klimacie stand-up comedy. To 90 minut śmiechu i dobrej zabawy.

„A Nie Mówiłem” to stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.
Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Komentarze publiki dostępne pod linkiem:
https://www.kupbilecik.pl/baza-1980-krzysztof.jahns.html

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up’owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Prowadzenie Janek Wolańczyk – Stand-Up.

Bilety do nabycia na stronie kupbilecik.pl oraz w dzień wydarzenia 20/25 PLN.

* Program dla widzów dorosłych.

Więcej

Data i Godzina

pon., 20 lis 2017 20:30:00 - pon., 20 lis 2017 22:30:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

You must be logged in to post a comment.

X