luty, 2017

13lut20:0023:00Stand-Up w Vertigo20:00 - 23:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

Detale

Zapraszamy serdecznie wszystkich zakochanych i nie tylko na „Walentynkowy Befor” już 13.02 – bo okazywać sobie czułość można, a wręcz należy cały rok. Propozycja spędzenia miło wieczoru przed zmasowanym atakiem tłumów zakochanych, lub też pracujących tego dnia.

Wydarzenie odbędzie się w romantycznym i pełnym uroku wnętrzu clubu Vertigo, który zwykle wypełnia się jazzowymi nutami. Tego wieczoru dla odmiany królować będzie śmiech.

„A Nie Mówiłem” to stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.
Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up’owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Występ będzie poprzedzony supportem dobrze znanego Wrocławskiej publice Janek Wolańczyk – Stand-Up członek formacji Stand-up Wrocław.

Podsumowanie:
13.02 | 20:00 | 20/25 PLN

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na stronie kupbilecik.pl lub w dzień wydarzenia w klubie przed występem.

*Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

Więcej

Data i Godzina

pon., 13 lut 2017 20:00:00 - pon., 13 lut 2017 23:00:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13 Wroclaw 53-125

You must be logged in to post a comment.

X