maj, 2017

12maj(maj 12)19:3013(maj 13)01:03Roy Bennet Group: ,,Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki”19:30 - 01:03 (13) Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13 Wroclaw 53-125

Detale

Roy Bennet Group
,,Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki”
Zapraszamy na koncert poświęcony muzyce największych: Jamesa Browna, Louisa Armstronga, Raya Charlesa,Chucka Berriego, Boba Marleyai wielu innych.

Wokalista zespołu Roy Bennet Group to rodowity Jamajczyk na co dzień mieszkający w Londynie. Liderem i założycielem bandu jest basista Krzysztof Witkowski, w październiku ubiegłego roku uhonorowany nagrodą Marszałka Województwa Dolnośląskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury. Do współpracy zaprosił znaczących w Polsce muzyków, grających na co dzień z gwiazdami takimi jak chociażby Justyna Steczkowska.
Dziesięć osób i muzyczny dynamit na scenie to najtrafniejszy opis tej polsko – angielskiej formacji, której frontmanem jest oczywiście Roy Bennett. Wizytówką zespołu jest rozmach, pozytywna energia oraz różnorodność proponowanego materiału. Oprócz autorskich utworów z płyty „Positive Energy” rekomendowanej przez Marka Niedźwieckiego, Bennett doskonale wykonuje covery największych sław, np. Jamesa Browna czy Boba Marleya. Muzyka Roy Bennet Group to energetyczna mieszanka funky, reggae, soul i r&b z przejawiającą się w aranżacjach harmonią jazzową. Prezentowany podczas koncertu repertuar gwarantuje prawdziwy, dziewięćdziesięciominutowy show. Już od początku istnienia Roy Bennet Group znajduje życzliwość i ogromne zainteresowanie mediów udowadniając, że z taką muzyką można dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. To również dowód na to, że dźwięki w 100 procentach grane na żywo niosą w sobie niesamowitą moc.

Godzina 19:30
Bilety: 20 zł

Więcej

Data i Godzina

pt., 12 maj 2017 19:30:00 - sob., 13 maj 2017 01:03:00

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13 Wroclaw 53-125

You must be logged in to post a comment.

X