BLUES FESTIVAL

Przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie, rusza IV edycja, jedynego we Wrocławiu festiwalu bluesowego Vertigo Summer Blues Festival od 06.08.2023 do 20.08.2023. Po czerwcowym Vertigo Summer Vibes Festival i lipcowym Vertigo Summer Jazz Festival, w sierpniu ruszamy z muzyką bluesową. Format festiwalu, jest taki sam jak w przypadku poprzednich naszych spotkań muzycznych. Razem z „niebieskimi dźwiękami” będziemy podróżować po najciekawszych miejscach we Wrocławiu. Odwiedzimy miejskie plaże jak: Marina Kleczków, ZaZoo Beach Bar, Babie Lato Partynice. Trafimy na statek Wratislavia. Nie zabraknie również piątkowych koncertów w Vertigo Jazz Club & Restaurant, czy niedzielnych spotkań na naszej ulubionej, pięknej Wyspie Daliowej.
Wszystkie szczegóły naszych bluesowych spotkań znajdziecie Państwo, jak zawsze na naszym Facebooku, gdzie opisane są miejsca i godziny naszych spotkań.
Już po raz czwarty zapraszamy na nasze spotkania z muzyką bluesową, zapraszamy na czwartą edycję Vertigo Summer Blues Festival.

KALENDARIUM

seperator

MAPA FESTIVALU

seperator

KALENDARIUM

seperator

Plaże

seperator

Vertigo

seperator

Parki

seperator

Wyspa Daliowa

seperator

Hotele

seperator

Dachy

seperator

Komunikacja

seperator

Wyłącznym dystrybutorem biletów online na Vertigo Summer Blues Festival 2023 jest serwis KICKET!

Kalendarz wydarzenia jest pusty. Zapraszamy niebawem!

Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie wydarzenia biletowane i nie biletowane organizowane w ramach Festivalu.

Karnet nie jest gwarancją miejsca siedzącego.

Bilet upoważnia do wstępu na koncert, nie jest jednak gwarancją miejsca siedzącego.